Wycieczkowe FAQ
czli wszystko to co chcecie wiedzeć a boicie się zapytać

Gdzieś kiedyś ktoś rzuca pomysł lub sami zostajemy nagle ,,oświeceni''... I mamy już postanowienie: JEDZIEMY!!! Wiemy gdzie, ale... Ale nie wiemy jak... Może jak to wiemy, bo to jest na ogół dosyć proste, ale często mamy milion ,,głupich'' pytań. Gdzie spać, gdzie robić zakupy, co jeść, jak się ubierać, co zabrać, gdzie rozbić namiot itp. itd.

Pytania te były głównym motywem powstania tej strony. Sam wiem jak miałem, miewam i pewno będe miał różne ,,dziwne'' pytania na które niestety nie wiem gdzie szukać odpowiedzi. Często po fakcie odpowiedzi wydają się oczywiste, ale to dopiero PO fakcie. A PRZED... A przed to radzę czytać opisy, gdyż z nich można wiele wywnioskować... Niestety wadą wszelkiej maści opisów jest pomijanie spraw przyziemnych: zwykle ktoś pisze, że był, że widził... Ale raczej nie pisze co jadł, jak gotował, ile jemu to czasu zajęło, ile było prysznicy na kempingu i czy była w nich ciepła woda a jeśli tak to w jakich godzinach... A właśnie często właśnie takie ,,zagadnienia'' są bardzo istotne dla wyjeżdżających gdzieś pierwszy raz...

W moich opisach staram się również nie zapominać o tych bardziej przyziemnych rzeczach, ale nie zawsze opis wyjazdu jest odpowiednim dla nich miejscem. Dlatego też powstała ta strona wycieczkowego FAQ. Umieszczał będę tutaj wszystko to co z jakiś tam powodów nie zmieściło się w opisie.

Chwilowo brak dalszej treści - czekam na czas :)))